Search
TR
Kurum Profili
Altaş Şirketler Grubu
Kurum Profili
Altaş Şirketler Grubunun temelleri 1957 yılında Mesut Altaş tarafından atılmıştır. Zahire alanında ticari faaliyetlerde bulunmak amacıyla oluşturulan bu girişim, daha sonra Altaş Şirketler Grubu adını alacak yapılanmanın ilk adımı olmuştur. Altaş Grubu, bugün bulunduğu bölge ekonomisinin önemli bir itici gücüdür.
Altaş Şirketler Grubu 4 ayrı sektörde 6 farklı konuda faaliyet göstermektedir. Her açıdan Türkiye için, Ordu için örnek teşkil eden Grubun 1957 yıllında başlayan serüveni, Türkiye’nin çok önemli bir yağ markası olan Çotanak markasında kadar uzanmıştır. Hedef, önce ülke, devamında uluslararası platformlarda fark yaratmaktır.
Altaş Grubu doğrudan iştirakleri, stratejik ortaklıkları ve ticari temsilciliklerindeki 500’ü aşkın çalışanı geniş bir ürün yelpazesinde tüketicisine hizmet vermektedir.
Altaş Grubu, teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını ürün-hizmet döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanmaktadır. Hedefi, en kaliteli hizmeti sunmak ve en kaliteli ürünü üretmek olan Altaş Grubu gerçekleştirdiği üretim ve ticari faaliyetlerin tümünde kurumsal yönetimin ve etik değerlerin örnek bir uygulayıcısıdır. Altaş Grubunun kurum kültürünü; yenilikçilik, tutarlılık, esneklik, şeffaflık, kalite, sosyal sorumluluk, müşteri odaklılık, ekip çalışması oluşturmaktadır.
4 sektör
65+ yıllık tecrübe
10 marka
MİSYONUMUZ
Altaş kurulduğundan bu yana müşterilerine kaliteli bir hizmet sunarak hayatı kolaylaştırma ilkesini benimsemiştir. Vizyonumuz faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki hizmetlerimiz ve ürettiğimiz ürünlerle, hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.
VİZYONUMUZ
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılayarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
Altaş Grup sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close