Search
TR
Altaş İnşaat
Yatırımlar
Altaş İnşaat

İnşaat alanında Altaş ismi 1980’li yılların başında ticaret hayatı içinde büyüme sürecini akılcı çözümler üreterek inşaat sektöründe teknolojinin gelişmesi ve malzeme çeşitliğinin artması ile yatırımlarını bu yönde yapmıştır. 1997 yılında Altaş İnş. Nak. Su Ürünleri San.ve Tic.A.Ş. olarak  faaliyetlerini sürdürme karar almıştır. Şirinevler Mahallesinde 1500 m²’lik alanda hizmetlerini sunan şirket  Ordu şehrinde her geçen gün alanında hızla büyümektedir. 1999 yılında bugünkü merkez inşaat alanının da yetersiz kalması sebebi ile  Altaş İnşaat Şirketi Ulubey yolu üzerinde 12700 m²’lik  depo hizmet alanını oluşturarak gelişim sürecini  adım adım büyütmeye başlamıştır.

Ordu ve çevresinde artan hazır beton ihtiyacını karşılamaya yönelik kurulan  Altaş Hazır Beton, 2006 yılında Ordu Turnasuyu mevkiinde faaliyete geçmiştir.

18 bin metrekare alana kurulu tesisimizde  kaliteden ödün vermeden modern yönetim ve üretim teknikleri ile faaliyet göstermektedir.

2016 yılında Altaş Seramik adı altında Seramiksan, ECA Serel, Vanucci Mutfak, Smeg gibi güvenilir markaların bayiliğini bünyesine katan Altaş bu sektörde de kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.Altaş Grup sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close