Search
TR
Altaş Medya
Yatırımlar
Altaş Medya

Altaş Tv, 05 Mayıs 2010’de kuruldu. Ordu ‘nun ilk tüm bölgeye hitap eden bir yayın anlayışına sahip kanalı olarak tarihe geçen Altaş Tv, 2010 yılından buyana uydudan tüm dünyaya yayın yapmaktadır. D-Smart, Apple Store, Play Store ve Web üzerinden de yayını bulunan Altaş Tv, teknolojisi ve stüdyoları ile Ordu ‘nun ve Karadeniz ‘in önde gelen kanallarından biridir.

Türkiye televizyonları arasında özel bir yere sahip olan Altaş Tv, teknik gücü, izlenme oranları, yayın kalitesi, içerik zenginliği, etki alanı ve insan kaynakları bakımından güçlü bir altyapıya sahiptir.

İçerisinde bulunduğumuz çağda, değişen dünya şartlarına uyumlu, gelişen teknolojiyle paralel teknik ve içerik kalitesini daima yükselten, toplumun beklentilerine cevap veren, izleyicisine ve genel insanlık değerlerine saygılı, eğiten, eğlendiren, milli ve manevi değerlere bağlı, sorumluluk sahibi öncü bir kanal olan Altaş Tv, mevcut kanunlar çerçevesinde doğru, objektif ve ilkeli yayıncılığı amaç edinmiş, insan haklarına, topluma, olaylara ve çevreye duyarlı, çalışanlarını ve izleyicilerini memnun etmeyi hedefleyen bir anlayışla, belirlediği hedefler doğrultusunda sistemini sürekli geliştirmeyi ve iyileştirmeyi taahhüt eden bir kanal olarak yayınlarına devam etmektedir.Altaş Grup sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close