Search
TR
Yönetim Kurulu
Altaş Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu
 • Orhan ALTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı
  1949 yılında Ordu ‘da bölgenin köklü ailelerinden birinin oğlu olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Karaca Ömer Merkez Ortaokulu’nda lise öğrenimini Ordu‘da tamamladı. Kariyerine 1969 yılında Ordu‘da zahire satışı ile başladı. Orhan Altaş evli ve üç çocuk, altı torun sahibidir.
  .
 • Dursun ALTAŞ Yönetim Kurulu Üyesi
  1957 yılında Ordu ‘da bölgenin köklü ailelerinden birinin oğlu olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Karacaömer Merkez Ortaokulu’nda lise öğrenimini Ordu Sanat Enstitüsü, Elektrik Elektronik Bölümü’nde tamamladı. 1979 yılında nakliye ve inşaat gibi sektörlerde çalışarak kariyerine başlayan Dursun Altaş, evlidir ve dört çocuk sahibidir.
  .
 • Turan ALTAŞ Yönetim Kurulu Üyesi
  1953 yılında Ordu‘da bölgenin köklü ailelerinden birinin oğlu olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Karacaömer Merkez Ortaokulu’nda, lise öğrenimini Ordu‘da tamamladı. 1969 yılında Ordu‘da ticarete zahire satışı ile kariyerini başlatan Turan Altaş, evlidir ve üç çocuk, altı torun sahibidir.
  .
Altaş Grup sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close