Search
TR
Altaş Eğitim
Yatırımlar
Altaş Eğitim

Okulumuz 1997 yılında " Seçkin Kolej" adıyla kurulmuş ve bulunduğu coğrafyada, mükemmel bir eğitim merkezi olarak eğitim camiası için bir örnek teşkil etmiştir. Bu güne değin izlediği eğitim politikasının haklı başarısıyla bölgenin söz sahibi okulları arasında ayrıcalıklı bir yer edinmiştir.

2000 yılından bu güne gerek fen liselerine öğrenci yerleştirme gerekse üniversiteye öğrenci göndermede şehrimizin iller bazında başarı sırasını her geçen gün daha da yükseltmiştir. Üniversite sınavlarında 14 il birinciliği ve birçok Türkiye derecesiyle Ordu'daki eğitim markası olmuştur.

2010-2011 eğitim öğretim yılında yeni binasında teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak ferah kullanım alanları ve öğrencilerimizin bilim, sanat ve spor alanlarında kendilerini rahatça ifade edebilecekleri kampüs yapılanması ile kurumumuzun adı " Özel Altaş Koleji" olarak taçlandırılmış, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın hizmetine kıvançla sunulmuştur.

Namık Altaş Koleji,  içerisinde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olan karma bir gündüz okuludur. Öğrencilerimizin çoğunluğu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıdır. Okulumuz, Milli Eğitim Bakanlığı ilke ve yönetmeliklerine tabidir. Bütün öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı Lise Diploması alırlar.

Buna ek olarak, Namık Altaş Koleji Uluslararası Cambridge Okulu akreditasyonuna sahiptir.  Uluslararası Cambridge Okulu olarak anaokulu, ilk ve ortaokulumuzda, Milli Eğitim Müfredatının yanı sıra, Uluslararası Cambridge Programı ( Cambridge Primary & Cambridge Secondary 1) uygulanmaktadır.

İlk lise mezunlarımız 2000 yılında mezun olmuştur. Mezun olan öğrencilerimizin yaklaşık %90  üniversiteye gitmektedirler. Okulumuzun adı 2017-2018 eğitim öğretim yılı itibariyle ömrünü hayır ve eğitim işlerine adamış ve bir Ordu aşığı olan kurucumuz Namık Altaş'ın vefatı sonrası Namık Altaş Koleji olarak değiştirilmiştir.

 Altaş Grup sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close