Altaş Yöneticilerimiz

Orhan ALTAŞ

1949 yılında Ordu ‘da bölgenin köklü ailelerinden birinin oğlu olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini karaca ömer merkez ortaokulunda lise öğrenimini Ordu ‘da tamamladı. 1969 yılında Ordu ‘da ticarete zahire satışı ile başladı. Orhan Altaş evlidir, üç çocuk ve altı torun sahibidir.

Turan Altaş

1953 yılında Ordu ‘da bölgenin köklü ailelerinden birinin oğlu olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini karacaömer merkez ortaokulunda lise öğrenimini Ordu ‘da tamamladı. 1969 yılında Ordu ‘da ticarete zahire satışı ile başladı. Turan Altaş evlidir, üç çocuk ve üç torun sahibidir.

Namık Altaş

1955 yılında Ordu ‘da bölgenin köklü ailelerinden birinin oğlu olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini karacaömer merkez ortaokulu lise öğrenimini imam hatip lisesinde tamamladı. 1974 yılında ticarete nakliye ve inşaat gibi sektörlerde ticarete başladı. Namık Altaş evlidir, iki çocuk ve bir torun sahibidir.

Dursun Altaş

1957 yılında Ordu ‘da bölgenin köklü ailelerinden birinin oğlu olarak dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini karacaömer merkez ortaokulu lise öğrenimini sanat enstitüsü elektrik elektronik bölümünde tamamladı. 1979 yılında ticarete nakliye ve inşaat gibi sektörlerde ticarete başladı.Dursun Altaş evlidir, dört çocuk sahibidir.